Tule ja aita meil üheskoos laste tulevikku muuta!

Miks meiega teha koostööd?

 • Üksi me seda ei suuda.
 • Sotsiaalne vastutus – Ettevõtted saavad täita oma sotsiaalset vastutust, toetades ühiskonnale kasulikke algatusi nagu SOS Lasteküla. See aitab ettevõttel luua positiivset mainet ja suurendada klientide ja töötajate lojaalsust.
 • Positiivne mõju kogukonnale – SOS Lasteküla töö aitab kaasa kogukonna arengule ja paremale tulevikule, aidates hüljatud ja haavatavatel lastel leida turvaline kodu. Ettevõtted saavad sellele kaasa aidata, toetades SOS Lasteküla tegevusi.
 • Kohalik ühiskond – Ettevõtted saavad toetada oma kohalikku ühiskonda ja panustada kohalike probleemide lahendamisse, toetades SOS Lasteküla tegevusi.
 • Nähtavus – Koostöö SOS Lastekülaga võib tuua ettevõttele ka positiivset nähtavust meedias ja üldsuse seas, mis võib omakorda aidata kaasa ettevõtte maine ja äritegevuse kasvule. Seda eriti juhul, kui ettevõtte ja SOS Lasteküla vahelise koostööga seotud tegevusi ja saavutusi kajastatakse meedias ja sotsiaalmeedias.

Hea ettevõtte juht, kui sina usud, et koos saame laste tuleviku paremaks muuta, siis meie teame, et suudame seda saavutada. Tahame luua partnerlussuhteid jätkusuutlike ja sotsiaalselt vastutustundlike ettevõtetega, kellega meil on ühised väärtushinnangud ning kes soovivad ühiskonda rohkem panustada, kui keegi neilt oodata oskab.

Meie usume, et igal lapsel on õigus kasvada soojas kodus armastavate inimeste keskel. Kas sina usud seda ka? Kui jah, siis oled õiges kohas ning tule meile appi looma ühiskonda, kus igal lapsel on võimalik areneda ja turvaline elada.

Kuidas meid aidata?

Meid on võimalik aidata mitut moodi, alates rahaliselt lõpetades ajaliselt. Erinevad ettevõtted toetavad meid nii nagu saavad, kas oma teenustega, inimestega või rahaliselt. Siin on mõned ideed koos näidetega, kuidas Sina saaksid meid aidata.

 • Teenused ja tooted – Kõikidel ettevõtetel on võimalus meid aidata oma teenuste või toodetega. Näiteks aitab Smaily meie uudiskirjal toetajate postkasti jõuda. Hansab Eesti aitab meil sularahas kogutud annetused turvaliselt toimetada panka.
 • Anneta sündmuste tulu – Virtuaalpidu Beach Grind ja Tallinna Talvefestival toetasid piletimüügi tuluga lasteküla laste muusikaharidust, Jalgpalliklubi Tallinna Kalev kinkis lastekülale Suure Mängu piletitulu.
 • Heateopäev või sünnipäeva annetus – Paljud ettevõtted paluvad oma külalistel sünnipäeva- ja jõulukinkide asemel lastekülale annetus teha või leiavad mõne muu lahenduse, kuidas koos klientidega head teha. Näiteks 1Partner Kinnisvara annetab igalt arvelt ühe euro lasteküla lastele.
 • Osta heategevuslikke kaarte – Kaardid valmivad SOS Lasteküla väikeste kunstnike käe all, aga oma loominguga on toetanud ka Krõõt Kukkur, Epp-Maria Kokamägi, Ilon Wikland, Navitrolla ja teised professonaalsed kunstnikud.
 • Tasuta üritused – Pärnus tegutsev Tervise Paradiis pakub meie lastele võimalust tasuta veekeskust külastada.
 • Anneta oma aega – Toredaks traditsiooniks on saanud, et igal kevadel ja sügisel kogunevad lastekülla vabatahtlikud, kes koos lasteküla peredega ühe päeva jooksul muljetavaldava töö ära teevad.
 • TeemapäevadSmartLynx viis lastekülas läbi lennunduspäeva, FC Flora koos Seesamiga korraldasid lastele sportliku perepäeva, Moller Auto tutvustas noortekodu noortele moodsat autoremonditöökoda.
 • E-poed – Eesti suurimas e-kaubamajas Osta.ee saad eseme müüki lisamisel kinnitada linnukesega “Lisa oksjon heategevuse eesmärgil.

Soovid rohkem infot? Kirjuta meile sõnum juba siinsamas:
Maailma riigipeade ja valitsusjuhtide poolt 25. septembril 2015 vastu võetud deklaratsioon „Muudame maailma: säästva arengu tegevuskava aastaks 2030“ sisaldab 17 ülemaailmset säästva arengu eesmärki. Need eesmärgid on SOS Lasteküla igapäevatöös kõige olulisemal kohal: