Pärandvara kinkimine


Tee viimse tahte avaldusega kingitus SOS Lasteküla lastele

Oled sa mõelnud sellele, mis jääb Sinust maha kui kord aeg on minna?

Eestis veel vähetuntud, kuid muus maailmas aina rohkem populaarsust koguv võimalus on kinkida oma pärandvara usaldusväärsele heategevusorganisatsioonile.

Kuidas aru saada, kas heategevusorganisatsioon vastab neile kõrgetele kriteeriumitele, mida oled oma pärandi kasutamisele seadnud? Üheks võimaluseks on end põhjalikult ja detailselt kurssi viia sobiliku organisatsiooni mineviku, oleviku ja tulevikuga. Kas see ühtib Sinu kujutlusega, kuidas võiks Sinu pärandit kasutada?


SOS Lastekülas aitab Sinu kingitus:

  • Täita vanemliku hoolitsuseta jäänud laste lapsepõlv soojuse, armastuse ja turvatundega.
  • Aidata maailma vastu usalduse kaotanud lastel ja noortel iseendaga hakkama saada, tagades neile hariduse, sotsiaalsed oskused ning turvavõrgustiku, kellele rasketel hetkedel toetuda.
  • Hoolitseda laste ja noorte eest, kes käituvad ennasthävitavalt, kuid kelle puhul on veel õhkõrn lootus, et just nüüd ning kohe tegutsedes võime nad päästa kinnisesse lasteasutusse minekust.
  • Jõuda keerulises olukorras peredele appi enne, kui nende lapsi ähvardab oma kodust ja vanematest ilmajäämine.
  • Aidata lastel toime tulla raskete traumade ja erakordsete läbielamistega ning taastada hingeliselt tuhandeks killuks murenenud laste usaldus maailma headuse vastu.
  • Ulatada abikäsi kõikidele 7-15aastastele lastele, kellel on mured ja probleemid, millest nad ei julge, ei taha või ei oska oma lähedastele rääkida.

Me mõistame, et pärandi kinkimine on sügavalt isiklik ning läbimõeldud otsus ning seetõttu oleme kogu südamest tänulikud, kui leiad, et just SOS Lasteküla lapsed on väärt seda, et nende inimväärsesse tulevikku panustada. Nad on meie kõigi lapsed.


Kui soovid saada lisainformatsiooni, palun võta meiega ühendust:

Tel +372 6566 958

toetus@sos-lastekyla.ee

Jäta oma kontakt, et saaksime Sinuga ühendust võtta: