Müügilepingu kehtivus, toote- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest toodete ostmisel.
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Veebipoes olevad hinnad on Eurodes. Hinnale lisandub tasu kauba kohaletoimetamise eest.
Toote kohaletoimetamise tasu sõltub Ostja asukohast ning kohaletoimetamise viisist. Kohaletoimetamise tasu kuvatakse Ostjale tellimuse vormistamisel.
Teave toote kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimine

1. Toodete tellimiseks vali sobiv toode ja vajuta nupule “Lisa ostukorvi”. Ostukorvi (paikneb lehe üleval) sisu on nähtav, kui klikkad selle peale.
2. Kui tooted valitud, sisene ostukorvi lehele, vajutades lehe üleval olevat riba “Soorita ost”. Ostukorvi lehel on näha kõik valitud tooted. Siin saab muuta toodete koguseid, vajadusel eemaldada toode ostukorvist ja valida tarneviisi.
3. Kui kaubad valitud, sisene tellimuse vormistamise lehele, vajutades nuppu „Soorita ost“.
4. Tellimust vormistades täida aadressväljad.
5. Vajutades „Tellimuse ülevaade“, saad kontrollida andmete korrektsust. Seejärel vajuta nuppu „Tasu arvega“ või sobival pangalingil. Arve saadetakse Sinu poolt sisestatud e-posti aadressile. Kontrolli ka rämpsposti kausta.
6. Kauba ostu-müügileping loetakse sõlmituks peale tellimuse esitamist Ostja poolt ja tellimuse kinnituse saamist Müüja poolt. Tellimuse kinnitus saadetakse Ostjale e-postiga.
7. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest Ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kohaletoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Tasumine

SOS Lasteküla Veebipoes saab tasuda järgnevate makseviisidega:
Swedbank, SEB Pank, COOP Pank, Luminor Pank, LHV pank pangalingi või arvega.
Kiire ja turvaline viis Veebipoes tasumiseks on pangalingi kaudu. Pangalingi kaudu maksmisel suunatakse Sind peale tellimuse vormistamist Sinu poolt valitud internetipanka. Sulle kuvatakse eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas summa, mis tasumisele kuulub. Kinnita makse ning vajuta seejärel kindlasti nupule “Tagasi kaupmehe juurde”.
Tasuda saab ka pangaülekandega. ning Makse selgitusse märgi kindlasti Tellimuse number.
Swedbank: EE062200221001178590;
SEB: EE231010220040109016
Luminor: EE651700017003587225
LHV: EE977700771001360298
COOP: EE394204278608358908
SOS Lasteküla Eesti Ühing annetused on tulumaksuvabad.

Kohaletoimetamine

Kaup saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti.
Veebipoest ostes on kohaletoimetamise võimalusi kaks: Omniva pakiautomaat ja SmartPost pakiautomaat.
Kauba saatmiskulud kannab Ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.
Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist.
Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Paki kättesaamine

Kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefonile SMS-teade kogu vajaliku infoga paki kättesaamiseks. Seejärel on tarvis minna automaadi juurde ja sisestada puutetundlikul ekraanil SMS-is sisaldunud uksekood. Selle peale avaneb õige kapiuks ja pakk ongi käes. Pakile peab järgi minema 7 päeva jooksul alates selle jõudmisest pakiautomaati.

Tagastamisõigus

SOS Lasteküla Veebipoest ostetud tooted kannavad heategevuslikku eesmärki ning eeldame, et toode ostetakse soovist teha head ning toetada vanemliku hooleta lapsi. Kui toode soovitakse mingil põhjusel tagastada, kehtib kõigile Veebipoest ostetud toodetele Eesti Vabariigi seadustes ette nähtud tagastamise kord.

Ostetud kaubale kehtib alates kauba kättesaamisest 14 päevane kauba tagastamisõigus.

Toote tagastamine:

• Toote tagastamiseks tuleb esitada vabas vormis ostmisest taganemise avaldus ning saata see toetus@sos-lastekyla.ee hiljemalt 14 päeva jooksul toote kättesaamisest.

• Tagastatav toode peab olema kasutamata ja kahjustamata.

• Toote tagastamiskulud kannab Ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praakkaup.

• Raha tagastatud toote eest hüvitatakse Ostjale koheselt, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel taganemisavalduse kättesaamisest. Lisaks tagastatud toote maksumusele tagastatakse ka kauba kohaletoimetamise kulud.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui Ostjaks on juriidiline isik.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab Ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-posti aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba Ostjale saatmiseks. SOS Lasteküla Eesti Ühing on isikuandmete vastutav töötleja, maksete teostamiseks edastame vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le ja veoteenust pakkuvale ettevõttele selleks, et kaup kohale toimetada.

Veebipood saadab Ostjale uudiskirju Ostja e-posti aadressile ainult juhul, kui Ostja on selleks avaldanud soovi, sisestades veebilehel e-posti aadressi ning andnud teada oma soovist teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest uudiskirjadest, andes sellest SOS Lasteküla Eesti Ühingule teada e-posti teel või järgides e-postis toodud juhiseid.

Vajad abi?

Võta meiega ühendust toetus@sos-lastekyla.ee ja küsi lisa.