Lapsed, pered ja kogukonnad õitsevad tänu tugevatele kogukonna võrgustikele ja pühendunud partnerlussuhetele. Meie partnerid aitavad meil liikuda eesmärgi poole, et kõik lapsed kasvaksid üles armastavas kodus, kus nad saavad avada oma täieliku potentsiaali ning kujundada ise oma unistuste elu.

Hansab

Hansabi tegevuse eesmärgiks on pakkuda klientidele kvaliteetseid ja usaldusväärseid terviklahendusi turva-, makse- ja automaatsete süsteemide näol. Hansabi klientideks on ettevõtted pangandus-, kaubandus-, transpordi- ja avalikust sektorist. Pakume lahendusi ja tooteid, mis muudavad töö lihtsamaks ja turvalisemaks. 

Priit Vaikmaa on Eesti ettevõtja, tehnoloogiaettevõtte TextMagic omanik ning suurim SOS Lasteküla eraisikust toetaja. Priit on ka Jõhvi Tehnoloogiakooli toetaja.

PEPCO on üks populaarseimaid kauplustekette Euroopas, pakkudes oma klientidele kõike vajalikku perede riietamiseks ja kodu kaunistamiseks.

30 aastat on Tallinna Rahvusvaheline Naisteklubi olnud Eesti kogukonna südames. 52 vabatahtlikku 25 erinevast riigist töötavad selle nimel, et elu Eestis oleks parem ka haavatavamatel ja nõrgematel ühiskonnaliikmetel.

SCA kontsern on Euroopa suurim erametsaomanik, kelle omanduses on 2,6 miljonit hektarit metsa. SCA toodab paberit pakendamiseks ja trükkimiseks, paberimassi, puittooteid, taastuvenergiat, pakub teenuseid metsaomanikele ja tõhusaid transpordilahendusi. 

Euroopa üks juhtivaid andmekogujaid. Koostöös valdkonna ekspertidega valib ettevüte välja sobivaimaid uuringumeetodid, teostab kvaliteetse andmekogumise ning töötleb andmeid nii, et nende põhjal on võimalik teha vajalikke lisaanalüüse ning kvaliteetseid otsuseid.

Kinnisvara kompleksteenust pakkuv ettevõte. Kogenud konsultandid pakuvad vahendus-, hindamis-, ehitus-, haldus- ja investeeringute juhtimise teenust. Lahenduse saab nii era- kui ka äriklient.

Põhjamaistes ja karmides ilmastikutingimustes vajavad inimesed vastupidavaid ja mugavaid rõivaid. Seejuures on oluline, et tulemuseks oleks südamega loodud kvaliteetsed rõivad, mida on lausa lust kanda! Nii sündiski HUPPA – tänaseks juba rahvusvaheline ettevõte. Huppa missiooniks on luua kvaliteetseid rõivaid, mis väljendavad kandja isikupära ja stiili.

Larsen pakub co-living majutuskontseptsiooni, mis paistab silma lihtsa broneerimise, elava kogukonna ja laia valiku lisaväärtuste poolest. Täismöbleeritud toad on koheselt broneeritavad. Lihtsalt tule kohale ja ela oma parimat elu!

ERGO on Eestis üks juhtivaid kindlustusseltse, mis pakub laia valikut kindlustuslahendusi, hõlmates nii vara- kui ka elukindlustust. Ettevõtte eesmärk on aidata muuta Eesti elukeskkonda turvalisemaks ja hoolivamaks ning toetada erinevate valdkondade arengut.