Eesti Jalgpalli Liit ja SOS Lasteküla Eesti Ühing nimetasid lasteküla Hea Tahte Saadikuks Eesti jalgpallikoondise esiväravavaht Karl Jakob Heina.

Foto: Katariina Peetson/jalgpall.ee

”Lapsed õpivad läbi eeskujude ning meil oli siiralt hea meel, kui Karl Jakob avaldas soovi lapsi inspireerida ning kutsus neid Eesti koondise mängu vaatama. Tutvumine Karl Jakobiga kinnitas, et noorel mehel on süda õige koha peal ning meie väärtused ühtivad. Tegutseme igapäevaselt selle nimel, et iga laps kasvaks üles armastavas kodus, kus nad saavad avada oma täieliku potentsiaali ning kujundada ise oma unistuste elu. Karl Jakob on just selline noor mees, kes on tõestanud, et elus on kõik võimalik. Jõuda väikesest Eestist Arsenali klubi ridadesse on selle ehe tõestus,“ ütles SOS Lasteküla tegevjuht Margus Oro.

Karl Jakob Heina sõnul oli ettepanek asuda SOS Lasteküla Hea Tahte Saadikuks igati loomulik otsus kuna noormees leiab, et kel vähegi võimalik, võiks võimalustele vastavalt heategevusse panustada. „Minu jaoks on väga oluline, et jalgpall oleks kättesaadav kõigile. Lapsed on meie tulevik ja seisan hea meelega selle eest, et nende tuleviku üks osa oleks jalgpalli kaudu enesekindluse ja inspiratsiooni leidmine,” ütles Eesti koondise mängija ja Hea Tahte Saadik Karl Jakob Hein.

Eesti Jalgpalli Liidu ja SOS Lasteküla koostöö on kestnud juba rohkem kui kaks kümnendit. Hea meel, et saame ühiselt kanda meie jalgpallis kehtivat põhimõtet, et kõik peavad saama võimaluse ,“ rääkis Eesti Jalgpalli Liidu peasekretär Anne Rei.

SOS Lasteküla ja jalgpalliliit on koostööd teinud juba mitmeid aastaid ning Karl Jakob võtab Hea Tahte Saadiku rolli üle Ragnar Klavanilt. Varem on saadiku rolli kandnud ka Raio Piiroja.

SOS Lasteküla peredes elab täna 181 vanemliku hooleta last ning pea 500 last elab meie ennetusprogrammis osalevates riskiperedes.

SOS Lasteküla Hea Tahte Saadik on Karl Jakob Hein
Tagged on: