Radisson Hotell grupp jagas ka sellel aastal SOS Lasteküla lastele huviringide stipendiume. Sellel aastal oli stipendiaate viis.

Nimetatud stipendiumitega soovib Radisson Hotel Group võimaldada vanemliku hoolitsuseta lastele võrdsemaid tingimusi edasi õppimiseks, enesetäiendamiseks ja annete realiseerimiseks. 

Tallinnas on viis Radisson Hotel Groupi kuuluvat hotelli ning iga hotell valis välja ühe stipendiaadi. Park Inn by Radisson Central stipendium läks Egert- Enarile, Radisson Blu Hotel Olümpia stipendium Kenelyle. Park inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel stipendium aitab Maria Kristinat, Radisson Collection Hotel stipendiumi omanikuks sai Mikhail ning Radisson Palace Hotel stipendiaat on Dajana. Palju õnne kõigile ja edu enese täiendamisel!

Stipendiumi saajal jääb kohustuseks stipendium sihipäraselt realiseerida ning oma tegevusi jäädvustada fotodega.

SOS Lasteküla tegevdirektor Margus Oro: “See on ilus traditsioon, mida Radissoni hotelligrupp alustas SOS Lastekülaga aastaid tagasi. Esialgu toetas projekti kolm hotelli, aga juba teist aastat on välja antavaid stipendiume viis. Viimased aastad ei ole majutusettevõtetele olnud kerged, kuid sellele vaatamata kannab Radissoni hotelligrupp sotsiaalset vastutust ja aitab ühiskonna kõige haavatavamaid ehk lapsi. Usun, et tänavused stipendiumi saajad on õnnelikud ja neist saavad läbi harrastuste täisväärtuslikud ühiskonnaliikmed.”

3 Radisson Hotel Groupi esindajat ning SOS Lasteküla tegevdirektor Margus Oro.
Radisson Hotel Group jagas SOS Lasteküla lastele stipendiumeid