Kuigi emadepäev oli pühapäeval, siis võõrustas SOS Lasteküla patroon proua Sirje Karis meie kalleid emasid Kadrioru lossis. Patrooni soov oli vestelda kõigi kohale tulnud emadega individuaalselt.

Ühispilt Kadrioru lossitrepil.

Lossitrepil tehti kohustuslik ühispilt ning siis juba siirduti tuppa. Lossis sees oli proua Sirje Karisel soov vestelda kõigi kohale tulnud pereemadega individuaalselt ning samal ajal söödi suupisteid ning joodi kohvi. Kui vestlused olid peetud, saabus emadele üllatus – neile esines Eesti muusikatäht Stefan. Muusik võeti pereemade poolt vastu suure aplausiga. Stefan esines mõne lauluga, lisaks lauldi ka kõik koos üks laul ning seejärel oli aega Stefanil ja emadel vestelda.

Toreda giidi saatel vaadati järgmise tunni jooksul üle kõik lossi olulised kabinetid ja prooviti istumist eriti oluliste isikutega seotud toolidel. Tore pärastlõuna lossis sai läbi ja meie kaunid emad asusid koduteele.

Eestis on 31.12.2021 seisuga 424 224 ema. Lisaks neile on suurte südamega inimesi, kes tohutu empaatiavõimega jagavad hoolivust ja armastust lastele, kes pole küll nende bioloogilised lapsed, kuid on kasvanud nende südametesse. Et me saaksime pakkuda abivajavatele lastele tingimusi, kus neile pakutakse hoolivust, armastust ja turvatunnet, on meil vaja pidevalt Sinu abi, hea annetaja. Hakka annetajaks, vajuta SIIA.

SOS Lasteküla patroon proua Sirje Karis vestlemas SOS Lasteküla pereemadega.
Lasteküla emadepäev Kadrioru lossis