SOS Lasteküla Eesti Ühing ja Southwestern Advantage korraldavad heategevusliku sündmuse „Kevadkoputus 2023.“ Selle aasta „Kevadkoputuse“ eestkõneleja on näitleja Tõnis Niinemets. Vaata Tõnise video pöördumist kõikide Eestimaa inimeste poole SIIT.

2023 “Kevadkoputus” reklaamnäoks on näitleja Tõnis Niinemets.

2. aprillil toimub 16. korda heategevuslik üritus “Kevadkoputus”, mida korraldab SOS Lasteküla Eesti Ühing koostöös Southwestern Advantage Eestiga. Sel korral muudab koputuse eriliseks see, et lisaks suurele koputusaktsioonile pühapäeval, on tudengid väljas ka nädal hiljem 8.aprillil. 

Koputuste raames kogutakse SOS lastekülade peremajade remondifondi raha. Eesmärgiks on koguda 45 000 eurot. Mitmed majad on valminud pea kolmkümmend aastat tagasi ning vajavad sanitaarremonti. Selle rahaga saame remontida majade katuseid, põrandaid, vannitube ja kööke. 

SOS Lasteküla Eesti Ühingu tegevjuht Margus Oro: „Hea meel on tõdeda, et traditsiooniline heategevuslik sündmus „Kevadkoputus“ toimub juba 16. korda. Eesmärgiks on koguda raha lastekülade peremajade sanitaarremondiks, et lapsed saaksid elada kaasaegsetes tingimustes. Raha koguvad Southwestern Advantage vabatahtlikud tudengid, keda ei ole vaja karta. Tudengid on SOS kaelakaartidega eristatavad ja väga sõbralikud.“

„Meil on väga hea meel, et meie tudengite töö läbi saame ühe päevaga nii palju head teha! Senised kogemused on näidanud, et Eesti inimesed on lahked annetama, kui neile see võimalus kohe koduukse taha kätte tuua,” ütles Southwestern Advantage Eesti esindaja Hardo Hansar.

Ligi 150 vabatahtlikku tudengit koputab ülla eesmärgi nimel heade inimestele ustele. Sellel korral koputatakse ustele Tallinnas, Tiskres, Laagris, Randveres, Suurupis, Sakus, Kiisal, Viimsis, Peetris, Lagedil, Maardus, Keilas, Sauel, Luigel, Tartus, Tõrvandil, Viljandis, Jõgeval, Põltsamaal, Elvas, Nõos, Ihastes ja Võrus. 

Inimesed, kelle ukseni tudengid pühapäevase aktsiooni raames ei jõua, kuid soovivad õla alla panna, saavad projekti toetada teiste kanalite vahendusel. Võimalik on teha ülekanne SOS Lasteküla Ühingule, külastades SOS Lasteküla kodulehekülge sos-lastekyla.ee või helistades annetusnumbrile 900 6670 – 5€, 900 6680 – 10€ või 900 6690 – 25€.

Aktsioonis osaleva tudengi tunneb lihtsalt ära – tudeng kannab kaelas SOS Lasteküla Ühingu kaelakaarti.

Tudengid kannavad kaelakaarti ning neil on kaasas ka infolehed.
“Kevadkoputus” kogub raha SOS Lasteküla peremajade sanitaarremondiks