2. aprillil toimus SOS Lasteküla korraldatud Kevadkoputus koostöös Southwestern Advantage Eestiga, mille raames kogusime 63 436,43 eurot SOS Lasteküla peremajade remondiks. 

Kevadkoputuse järelkoputus toimus 8. aprillil, kus osalesid Southwestern Advantage tudengid, kes 2. aprillil kahjuks osaleda ei saanud. 8. aprillil käis ustele koputamas 15 tudengit, kes kogusid eesmärgile lisaks veel 4420 eurot. 

Algselt seadsime selleaastase Kevadkoputuse eesmärgiks 45 000 eurot, mille abil teostada SOS Lastekülade peremajadele sanitaarremont, et SOS pered saaksid elada tänapäevastes tingimustes. Nüüd, kui ületasime oma eesmärgi 22 856,43 euroga, saame teha rohkematele majadele põhjalikuma sanitaarremondi. Täname kõiki, kes sellele aktsioonile kaasa aitasid ja kes annetasid – see muudab mitme pere elamustingimused palju paremaks. 

Kui Kevadkoputus Sinuni ei jõudnud, aga tahad meid toetada, siis saad Sa seda teha üksikannetuse või püsiannetuse näol. Mõlema annetusvõimaluse kohta leiad infot meie kodulehelt.

Järelkoputus kogus 4420 eurot