otsing

tule tööle

Kontakt

Väga paljude laste käekäik sõltub Sinu hoolimisest.  Tänu Sinu annetusele saame aidata aastas üle 600 lapse

otsing

tule tööle

SOS Lasteküla Eesti Ühing


Reg. nr. 80088606
Jalgpalli tänav 21, Tallinn, 11312 (A. Le Coq Arena hoone)
office@sos-lastekyla.ee
Tel +372 6566 958

Annetustega seotud info: toetus@sos-lastekyla.ee
Arved palun saata: arved@sos-lastekyla.ee

SOS Lasteküla Eesti Ühingule tehtud annetused on tulumaksuvabad


Swedbank: EE062200221001178590
SEB: EE231010220040109016
Luminor: EE651700017003587225
LHV: EE977700771001360298
Coop: EE394204278608358908
SOS Lasteküla Eesti Ühing
SWIFT/BIC: HABAEE2X

asukohad

Kui soovid tulla tööle SOS Lastekülla, vaata rohkem infot siit


SOS Lasteküla Eesti Ühingu programmid:

Harjumaa SOS Lasteküla programm

Keila SOS Lastekülas elab 13 peret ning siin asub ka Saatjata Alaealiste Vastuvõtukeskus. SOS Noortekodud asuvad Tallinnas ja Keilas. Riskiperedega ehk SOS peretugevdusprogrammiga toimetame Keila linnas, Lääne-Harju ja Harku vallas.


Lõuna-Eesti SOS Lasteküla Programm

Põltsamaa SOS Lastekülas elab 3 peret. Neli pere elab SOS perevanema isiklikus kodus (Valgas, Võrus, Põlvas ja Räpina vallas).

Riskiperedega ehk SOS peretugevdusprogrammiga toimetame Põltsamaa vallas, Viljandi vallas ning teeme koostööd Lustivere Põhikooliga.

Külliki Mattisen

Perede tugitöötaja
Peretugevdusprogramm Põltsamaal
kulliki.mattisen@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5365 6002

Moonika Pukk

Perede tugitöötaja
Peretugevdusprogramm Viljandimaal
moonika.pukk@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5562 6980


Virumaa SOS Lasteküla Programm

Narva-Jõesuu SOS Lastekülas elab kokku 6 peret. Ühes peres elab 8 sügava vaimse ja füüsilise puudega last. Kohtla-Järve SOS Lastekülas elab 3 peret. Kaks peret elab SOS perevanema isiklikus kodus (Toila vallas).

Riskiperedega ehk SOS peretugevdusprogrammiga toimetame Narvas, Sillamäel ja Kohtla-Järvel.

Iren Sidorov

Sotsiaaltöötaja
SOS pered Kohtla-Järvel
iren.sidorov@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5866 4199

Katrin Polškova

Sotsiaaltöötaja
SOS pered Narva-Jõesuus
katrin.polshkova@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5160 582

Irina Kisseljova

Sotsiaaltöötaja
SOS pered Narva-Jõesuus
irina.kisseljova@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5919 2976

Svetlana Jakson

Perede tugitöötaja
Peretugevdusprogramm Narvas
svetlana.jakson@sos-lastekyla.ee
Mob +372  5866 9082

Maarika Allika

Perede tugitöötaja
Peretugevdusprogramm Kohtla-Järvel
maarika.allika@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5385 3360

Jüri Loktev

Perede tugitöötaja
Peretugevdusprogramm Sillamäel
juri.loktev@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5248 502

Jelena Sergejeva

Perede tugitöötaja
Peretugevdusprogramm Narvas
jelena.sergejeva@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5865 0783

Larissa Perosti

Perede tugitöötaja
Peretugevdusprogramm Narvas
larissa.perosti@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5866 9127

Zanna Korunos

Perede tugitöötaja
Peretugevdusprogramm Narvas
zhanna.korunos@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5918 9088


Raplamaa SOS Lasteküla Programm

Juuru SOS Lastekülas elab 5 peret. Üks pere elab SOS perevanema isiklikus kodus (Märjamaa vallas).