SOS lasteküla pikaaegne koostööpartner Eesti Jalgpalli Liit sai  14. detsembril 100. aastaseks.

Jalgpalli Liit on kõige  suurem alaliit, mis tähendab, et Eestis on kõige rohkem jalgpalli harrastajaid. Kunstnik Liisi Troska kasutas Eesti kaarti, maalis iga maakonna juurde märgilise sümboli ja  jalgpalliharrastajate arvu selles maakonnas ning Jalgpalli Liit kinkis vahva pildi meie peredele!

SOS Lastekülade rahvusvaheline organisatsioon ja FIFA sõlmisid juba 2004. aastal koostöölepingu, kus oli kirjas,  et igas riigis,  kus  tegutseb jalgpalliliit, hakatakse tegema koostööd.  Lastekülade juurde nimetati kohalikest tuntud jalgpalluritest hea tahte saadikud. Eesti hea tahte saadikuks sai Raio Piiroja, Soomes Jari Litmanen, Prantsusmaal Laurent Blanc ja Robert Pires, Hollandis Hans van Breukelen ja Ruud van Nistelrooy.

Lisaks sellele hakkas rahvusvaheline jalgpalliliit koguma kampaania «FIFA SOS lastekülade heaks» annetusi, et 2006. aastaks rajada eri riikidesse kuus uut lasteküla. Keila SOS Lasteküla sai  2006. aastal koostöös Eesti Jalgpalli Liiduga tehiskattega miniväljaku.

Eestis on koostöö jätkunud ja meie lapsed on kandnud Eesti koondise mängudel staadionile lippe ning elanud mängudele kaasa. Samuti oleme Jalgpalli Liidu abiga korraldanud juba aastaid Keilas asenduskodulaste jalgpalliturniiri, kus on osalenud Joel Lindpere, Mart Poom, Indrek Zelinski ja Raio Piiroja.

Me täname kõige selle eest kogu südamest ning soovime väärikas vanuses Jalgpalli Liidule suure juubeli puhul  õnne ja kõikide unistuste täitumist!

Eesti Jalgpalli Liit pidas juubelit ja tegi lastekülale kingituse