otsing

tule tööle

Tööpakkumised

Me teeme seda tööd selleks, et maailm muutuks ka päriselt paremaks paigaks, et armastust meie ümber oleks rohkem ning saaksime anda neile lastele, kel ei ole elus hästi läinud, tagasi usu ja kindluse tulevikuks.

otsing

tule tööle

Sinu jaoks on oluline, et tööl, mida teed, oleks tähendus? Kirjuta meile!

Email again:

Meie inimesed

SOS Lasteküla Eesti Ühing on organisatsioon, kus töötamine ei ole ainult töö. Läbi SOS Lastekülas töötamise on võimalik muuta maailma paremaks ja aidata vanemliku hoolitsuseta lapsi. Just selliseid inimesi, kes seda teha soovivad, me enda juurde ootamegi.


Oleme oma organisatsioonis loonud väga töötajasõbraliku keskkonna. Usaldame oma perevanemaid, et meie juures kasvavatest lastest saaksid iseseisvad ja tublid täiskasvanud – see on väga suur vastutus. Mitmetel ametikohtadel võimaldame vajadusel kodus töötamist ning soodustame igati innovaatilisust.


2018. aasta lõpuga töötab meie suures ühises peres erineva koormuse ja erinevate lepingutega 138 inimest, kellest 112 töötab otseselt lastega - perevanemad, pereabilised, sotsiaaltöötajad, riskiperede aitajad ehk SOS peretugevdusprogrammi perede tugitöötajad.

 

Kakskümmend kuus inimest töötab toetavatel ametikohtadel, et organisatsioon, kes on 25 aastat panustanud Eesti laste parema tuleviku nimel, saaks seda tööd sama kirglikult ja hoolivalt teha ka tulevikus - programmijuhid, raha kogumisega seotud inimesed, raamatupidajad, autojuhid, kes on abiks Narva-Jõesuu puuetega laste transportimisel ja Keilas laste erikooli transportimisel, personalijuht jt.


Üle kõige vajavad lapsed perekonda

Oled mõelnud, et sinu elus võiks olla palju rohkem rõõmu ja armastust? Pere võiks suureneda ja lapsi võiks rohkem olla? Või soovid oma elus pöörata uue lehekülje? SOS Lasteküla ootab SOS kodudesse elama abielupaare, elukaaslasi või üksikuid perevanemaid, kes tahaksid pakkuda armastavat kodu kuni neljale armsale särasilmale. Kodud pole mingil viisil äratuntavad. See tähendab, et naabridki ei pruugi teada, et nende kõrval elab SOS-pere, kui pere ise sellest teada anda ei soovi. Ollaksegi täiesti tavaline perekond, kus ema ja isa ei ole lihtsalt laste bioloogilised vanemad.


See on erakordne võimalus kolida uude koju ning pühenduda täiskohaga laste kasvatamisele. Ema Irina: „Pered, kes ehk mõtlevad selle peale praegu, võiksid teada, et pole tähtis, mida sa ise oskad või tead, kas elad mehega koos või oled üksikema – kõige tähtsam on, et kodus oleks soojust, armastust ja üksteisemõistmist."